Різання металу

Основним видом попередньої обробки металопрокату є різання металу. Цей технологічний процес спрямований на розкроювання металовиробів на шматки з потрібними розмірними параметрами. Різання металу здійснюється на вимогу замовника та найчастіше цієї операції піддаються заготовки немірної довжини.

Початкова обробка металопрокату — одна з послуг, які надає наша компанія. Купуючи металопродукцію у нас, вам не доведеться шукати в Дніпрі виконавця, який здійснить підготовку металовиробів для зручного транспортування і подальшого використання.

Раскройка металла

Види механічної різання

Найбільш затребуваною є механічна різання металу. Обумовлено це простотою виконання і невисокою вартістю.

Механічне оброблення прокату здійснюється декількома способами:

циркулярною пилкою;
машинкою для різання ( «болгарки»);
лентопільном верстатами;
Спосіб розрізання підбирається виходячи з типу металовиробів і його розмірних параметрів. Циркулярна пила використовується для оброблення прокату невеликих розмірів. Машинки застосовуються для поперечного різу виробів сортовий категорії (прути, арматури, смуги, шестигранники).

Раскройка використовується при поділі на шматки листа. Стрічкопильні верстати застосовуються для розрізання заготовок зі значними габаритними параметрами (кола великих діаметрів, фасонні вироби).

Всі зазначені методи здійснюють просту різання. Для фігурних різів застосовуються інші види обладнання.

Пропозиції нашої компанії

Потрібен металопрокат, вже готовий до використання? Замовте послугу початкової обробки, що надається нашою компанією. Ми поріжемо металопродукцію на потрібні вам розміри. Вартість попередньої обробки у нас — найнижча в Дніпропетровську.

Детальніше про послуги дізнавайтеся у наших менеджерів, для зв’язку з якими достатньо лише зателефонувати за вказаними номерами.