Зберігання металопрокату

Стан металопродукції безпосередньо залежить від умов збереження, оскільки метал схильний до негативних впливів навколишнього середовища. Тому зберігання металопрокату до моменту реалізації повинно здійснюється на підготовлених майданчиках. Наша компанія допоможе в цьому питанні.

Хранение металла

Вирішили закупити металопрокат про запас, але немає місця, де можна тримати продукцію до запитання? Нами виявляється така послуга, як зберігання металопрокату, і для цього у нас в розпорядженні є три складських території.

Зберігайте металопродукцію без проблем

Наявні в нашому розпорядженні майданчики розташовані в місцях зі зручною транспортною розв’язкою (автомобільної, залізничної), що істотно спрощує підвезення прокату.

Території оснащені критими навісами, які захищають метал від опадів, при цьому забезпечують належну вентиляцію. А це є основними умовами для правильного змісту прокату.

На металобазах є все необхідне оснащення для швидкої відвантаження продукції, а також для виконання первинної обробки — розрізання на шматки потрібної довжини.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

підготовлене місце для зберігання металу;
зручний під’їзд;
невисоку вартість за оренду території;
повне збереження продукції;
необхідне обладнання для швидкої розвантаження / завантаження.

Наші послуги

З нами вам не доведеться переживати про те, як зберегти прокат на потрібний час.

Детально про вартість, місцях розташування металобаз, умов надання послуги дізнавайтеся у наших менеджерів, зателефонувавши за вказаними телефонами.