Доставка металу

Після закупівлі металопрокату багато закупівельники стикаються з проблемою транспортування. Доставка металу пов’язана з низкою складнощів — пошук відповідного по вантажопідйомності транспорту, складання маршруту перевезення, оформлення необхідних супровідних документів. Тому транспортування металу може обернутися досить серйозною проблемою, але не з нами.

Поставка металлопроката

Наша компанія надає послуги з перевезення металопродукції. Для цього у нас є вантажний автопарк, завдяки якому ми здійснюємо транспортування чорного металопрокату в будь-яку точку країни.

Перевезення металопродукції без проблем

Щоб поставка металу не доставляла проблем, у нас є свій відділ логістики, що займається питаннями доставки продукції. Наші фахівці беруть на себе всі турботи по організації транспортування прокату.

Скористайтеся нашою послугою, і ми:

підберемо автотранспорт;
оформимо необхідну супровідну документацію;
розробимо зручний маршрут.
Все це спрямовано на те, щоб ви отримали придбану продукцію в точно обумовлені терміни і без затримок.

У ряді випадків можлива так звана попутна доставка продукції. Вона дозволить вам істотно заощадити на транспортуванні, оскільки оплата стягується тільки за перевезення в один бік.

Дізнавайтеся подробиці щодо послуг доставки металопрокату з використанням нашого автопарку у менеджерів. Вони нададуть всю необхідну інформацію: умови виконання, розцінки та інше. Для цього достатньо зателефонувати за вказаними телефонами.