Послуги компанії «Максима Метал»

Одним з важливих факторів довгострокових і ефективних партнерських відносин є надання супутніх товару послуг. Наша компанія також робить ставку на забезпечення всіх потреб клієнтів для взаємовигідної співпраці. Крім широкого асортименту металопрокату на складах, ми пропонуємо цілий спектр послуг з механічної обробки металопрокату, послуги зберігання і транспортування металопрокату, а також послуги з виготовлення різних металоконструкцій.

Механічна обробка металопрокату.

Наша компанія здійснює послуги з порізки металопрокату на розміри, які необхідні покупцеві:

  • порізка металопрокату в розмір;
  • порізка листового прокату (плазмова різка). Здійснюється розкрій листів по кресленнях замовника (фігурна різка, розпуск на смуги);
  • порізка та правка арматурного прокату з використанням правильно-відрізних верстатів.

Доставка і транспортування металопрокату.

Наша компанія здійснює транспортну доставку металопрокату власним автотранспортом КАМАЗ (до 20т, до 12 метрів), як в межах міста так і по всій Україні. Для скорочення витрат на доставку металопрокату по території України використовуємо попутну доставку вантажів з оплатою в одну сторону. Доставка металопрокату здійснюється у зручний для Вас час.

Зберігання металопрокату.

Наша компанія має ряд власних металобаз з великою територією, наявністю під’їзних залізничних шляхів, зручної транспортної розв’язки та вантажопідйомних механізмів, що дозволяє нам надавати послуги завантаження-розвантаження та зберігання на власній території.

Виготовлення металоконструкцій.

Наша компанія здійснює послуги з виготовлення металоконструкцій будь-якої складності за типовими і індивідуальними проектами:

  • виготовлення малих архітектурних форм (МАФ);
  • виготовлення металоконструкцій (будівельні конструкції, збірна металева опалубка тощо);
  • виготовлення зварних балок і гнутих профілів;
  • виготовлення воріт, дверей, грат;
  • зварювальні роботи.

Вартість виготовлення металоконструкцій визначається в залежності від складності самої конструкції, від використовуваного металопрокату і виду додаткового обладнання.