ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ «МАКСИМА МЕТАЛ»

Компанія ТОВ «Максима Метал» — найбільший постачальник на ринок України високоякісного металопрокату від кращих виробників, пропонує своїм клієнтам купити металопрокат оптом і в роздріб. Ми продаємо широкий сортамент виробів з чорного металу зі складу та під замовлення на вигідних умовах.

СОРТОВИЙ І ФАСОННИЙ МЕТАЛОПРОКАТ

Листовий металопрокат

Трубний металопрокат

 

Сортамент металопрокату «Максима Метал»

ТОВ «Максима Метал» пропонує металопрокат від виробника всіх відомих класів:

 • Листовий металопрокат

(лист гарячекатаний (г / к) і холоднокатаний (х / к), оцинкований, рифлений і просічно-витяжний (ПВЛ))

Листова сталь (вуглецева конструкційна або низьколегована) — вихідний матеріал для виробництва виробів трубного і фасонного прокату. Сортамент листа сталевого визначають характеристики точності виробництва (нормальна / підвищена), рівня площинності (звичайний / покращений / високий / особливо високий), глибини витяжки (стандартна / глибока) і якість обробки поверхонь (матова / шліфована / калібрована / дзеркальна). Крім того, лист може мати різні габарити та площу, масу і допуски.

 • Сортовий металопрокат

(смуга, арматура,  катанка, пруток круглого, овального, квадратного, прямокутного, шестикутного перетину)

Вироби сортового прокату виробляються з вуглецевих конструкційних / низьколегованих сталевих сплавів методом гарячої прокатки і холодної деформації, мають просту форму, добре обробляються механічно / термічно. Вони призначені для виробництва фасонних виробів більш складних форм і розрізняються по групах (1ГП — вироби без обробки, 2ГП — вироби для гарячої обробки під тиском і 3ГП — вироби для холодної обробки, різання і деформації).

 • Фасонний (фігурний) металопрокат

(двотаврові балки, швелери, куточок, спецпрофілі)

Це — вироби з вуглецевих конструкційних / низьколегованих сталевих сплавів, які виробляються & nbsp; методом гарячої прокатки та холодної деформації. Прокат має складну геометрію, випускається для масового та спеціального використання, готовий до використання і не вимагає додаткової обробки поверхонь (1ГП).

 • Трубний прокат

(безшовна гарячодеформована / холоднодеформована, електрозварна кругла і профільна (квадрат / прямокутник), водогазопровідна (ВГП) труба)

Це порожні вироби з вуглецевих, конструкційних і низьколегованих сталей методом гарячої і холодної прокатки, а також холодної формовки зі зварюванням шва сталевого штрипса. Профільний металопрокат відразу готовий до використання і може бути вихідною сировиною для виробництва широкого спектру металопродукції, відрізнятися за формою перетину (круглий, квадратний, прямокутний, овальний, каплеподібний, плоскоовальний і т.п.) і по наявності / відсутності шва (безшовний / шовний електрозварний — з прямим / спіральним швом), довжині, діаметру перетину, товщині стінки, вазі та допусках.

Запропоновані в каталозі компанії «Максима Метал» вироби сертифіковані, відрізняються оптимальною якістю і відповідають типовим ДЕСТ і ДБН. Закупівля металопрокату здійснюється у найбільш авторитетних виробників в Україні та за кордоном на вигідних умовах, тому купити чорний металопрокат в Україні можна у нас за доступними цінами — оптом і в роздріб.

Продаж металопрокату оптом від «Максима Метал»

З компанією «Максима Метал» співпрацюють великі будівельні холдинги та виробничі компанії індустріального, ресурсовидобувного, машинобудівельного та енергетичного сектору. Ми займаємося продажем найширшого спектра металопрокату і пропонуємо:

 • тільки сертифіковану продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам;
 • широкий сортамент металопрокату (понад 3000 найменувань виробів);
 • власні склади та металобази по всій Україні;
 • замовлення металу зі швидкою доставкою клієнту;
 • реалізацію металопрокату в заявлених обсягах і з необхідною частотою.
 • можливість поставки металопродукції з нестандартними характеристиками;
 • оптимальну вартість продукції і пільгові умови співпраці з постійними та крупнооптовими замовниками.

Якщо вас цікавить оптовий продаж металопрокату в Україні, можливість поставки великих партій продукції, а також ціни та умови співпраці, звертайтеся до онлайн-консультантів компанії «Максима Метал» (розділ «Контакти») або за телефоном 056 785 10 09

Ми завжди готові до співпраці з максимально вигідними умовами для наших клієнтів.

Оперативно й індивідуально обслуговуємо кожного клієнта, тому що цінуємо ваш час.

 

Металопрокат

Різні види металопрокату знаходять своє застосування в самих різноманітних сферах. Він так само затребуваний як в машинобудуванні, так і в сфері будівельних технологій. Наша компанія ТОВ «Максима Метал Сервіс» пропонує широкий асортимент металопрокату в Україні, як в Дніпропетровську, так і в Харкові чи Києві.

Металопрокат отримують методом прокатки на спеціальному обладнанні. Прокатка сталі здійснюється з нагріванням і обробкою під впливом тиску на віджимних верстатах. За типом металопрокат підрозділяється на гарячий, холодний і теплий, все залежить від температури впливу на метал.

Форма металопрокату може бути різною: круглою, овальною, листовою, квадратною, прямокутною. До сортового металопрокату, який пропонується нашою компанією, відноситься:

— арматура;

— катанка;

— квадрат;

— коло;

— смуга сталева.

Номенклатура фасонного металопрокату налічує наступні найменування: двотаврові балки, швелера, сталеві куточки і рейки. Затребуваний на ринку і листовий металопрокат. Листові вироби різного типу і товщини затребувані в автомобілебудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні, вони часто використовуються в якості обшивки.

Двотавр, труби, куточок, швелер, лист, тонкостінні труби користуються підвищеним попитом, а наша компанія пропонує вам високу якість цієї продукції за прийнятною вартістю.

 

 Вибір надійного металопрокату

Затребуваність металопрокату в самих різних областях народного господарства ознаменована його технічними і експлуатаційними характеристиками. Купівля неякісного металопрокату може обернутися трагедією, коли мова заходить про оснащення суден і кораблів або закладку арматури багатоповерхового будинку.

Перш ніж купувати металопрокат слід промоніторити ринок в пошуках найбільш надійного постачальника. Наша компанія ТОВ «Максима Метал Сервіс» працює з 2001 року і вже встигла завоювати заслужену репутацію. Наш асортимент досить широкий і постійно поповнюється новими найменуваннями. Весь металопрокат у нас відповідає ДСТУ на нього є вся необхідна документація.

При покупці важливо звернути увагу на зовнішній вигляд виробів, на яких не повинно бути окалини, іржі, слідів зварювання або тріщин. Якщо ви помітили на металопрокаті зварювальні бризки, то це показник того, що вам хочуть продати металопрокат, що був у вжитку. За документацією перевірте питому в’язкість, твердість, відносне подовження і звуження, межу плинності. Зупинити вас при покупці може неякісна упаковка або нестандартні розміри металовиробів.

Наші прайси пропонують кращу ціну на металопрокат, який завжди високої якості і має добру ціну.