Про компанію «Максима Метал»

ТОВ «Максима Метал» було засновано в 2001 році й компанія відразу зайняла своє місце на ринку. Відтоді ми впевнено витримуємо конкуренцію і накопичуємо все більше вдячних постійних клієнтів. Ми є одним з операторів ринку металопрокату в Дніпровському регіоні, які стабільно та динамічно розвиваються.

Наші клієнти знають нас як компанію, що надає сервіс, який запам’ятовується, і забезпечує високу якість відповідно до внутрішніх українських і міжнародних стандартів (DIN), підтверджену експертами заводів-виробників.

ТОВ «Максима Метал» — це максимальний вибір металу:

 • На ринку з 2001 року.
 • Незнижуваний складський залишок від 3000 т.
 • Асортимент позицій — понад 200 найменувань.
 • Виробництво складних металоконструкцій і зварних балок будь-якого марочного асортименту та геометричних розмірів.
 • Прямі контракти з провідними українськими виробниками та імпортними виробниками металопрокату.

Нашим клієнтам зручно працювати з нами, оскільки ми цілком ознайомлені зі специфікою своєї роботи та галузі, що дозволяє нам здійснювати нашу діяльність з максимальною вигодою для Клієнтів і пропонувати широкий асортимент товарів. Ми співпрацюємо з тими підприємствами України, які мають прекрасну репутацію. Це:

 • ПАТ «Запоріжсталь»
 • ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
 • ПАТ «МК Азовсталь »
 • ПрАТ «ЄВРАЗ ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД»
 • ПАТ «Дніпровський меткомбінат»
 • ПАТ «Дніпропетровський металургійний завод імені Комінтерну»
 • ПАТ «ММК ім. Ілліча»
 • ПАТ «ІНТЕРПАЙП» Новомосковський трубний завод»
 • ПАТ «Інтерпайп» Нижньодніпровський трубний завод»
 • ТОВ «Трубний завод Славсант»

Співпраця з цими підприємствами дозволяє нам запропонувати досить широкий асортимент продукції сертифікованої якості, а наш досвід і репутація, досягнуті за роки роботи, гарантують високий рівень сервісного обслуговування та поставок.

У розпорядженні ТОВ «Максима Метал» знаходяться склади, площею понад 5 тис. кв.м., під’їзні шляхи для ж / д транспорту, козлові крани вантажопідйомністю 12,5 т., правильно-відрізні верстати, установки плазмового різання металу, власний автопарк, оптовий і роздрібний майданчики.

Наша компанія прагне максимально задовольнити потреби Клієнта і ми прагнемо до високих стандартів надання послуг. Для цього ми намагаємося максимально оперативно обслуговувати кожного Клієнта, оскільки розуміємо, що стара істина «час — гроші» дуже актуальна в наш час.

Ми індивідуально підходимо до спілкування з кожним Клієнтом і цінуємо наших Клієнтів. Ми готові співпрацювати на взаємовигідних умовах з максимальною вигодою для будь-якого Замовника, надаючи послуги з порізки металу за індивідуальним побажанням Клієнта з подальшою належною упаковкою та маркуванням будь-якого вантажу (закріплення пачки, маркування довгомірного вантажу сигнальною стрічкою і т.д.).

При роботі з нашою компанією Ви істотно економите Ваш час і кошти. Крім приємних знижок, ми можемо організувати для Вас доставку вантажу в будь-яку точку України прямо з заводу-виробника, минаючи проміжні склади й істотно знижуючи витрати на перевантаження і транспортування.

Навіть більше, при відсутності складських площ для зберігання замовлення, Клієнт може замовити доставку вантажу в певне місце на певне число, що, погодьтеся, дуже зручно при оперативному будівництві. При невеликих замовленнях вантажі можуть бути доставлені попутним транспортом, що ще більш знижує фінансові витрати. Ми завжди можемо надати широкий асортимент металопрокату, тому Ви можете бути впевнені, що у нас знайдеться той, що Ви шукаєте. Забезпечення клієнта товаром — наш першочерговий пріоритет.

Ви зможете в будь-який момент знайти те, що Вам потрібно на роздрібному й оптовому майданчиках. Ми завжди відкриті для плідної і довгострокової співпраці з будь-яким Клієнтом, приділяючи кожному Замовнику належну увагу.