Металобаза ТОВ «Максима Метал Сервіс»

Якісні металовироби користуються на ринку підвищеним попитом, вони затребувані в Україні як в Дніпропетровську, так і в Києві чи Харкові.

Наша компанія «Максима Метал Сервіс» була заснована в 2001 році і на даний момент пропонує широкий асортимент товарів, які необхідні в машинобудуванні, будівництві та сільському господарстві. Ми є одним з лідерів ринку металовиробів і прекрасно витримуємо конкуренцію, пропонуючи найвищу якість і найбільш демократичні ціни.

Наші переваги

  1. Висока якість продукції, яка повністю відповідає українським і міжнародним стандартам DIN, ДСТУ та технічним умовам. На кожному етапі виробництва продукція проходить контроль якості експертами.
  2. Відмінне обслуговування. Весь персонал ТОВ «Максима Метал Сервіс» має відповідне профільну освіту і постійно проходить підвищення кваліфікації, тому ви можете розраховувати на ввічливе і грамотне обслуговування. Звертаючись за консультацією до наших менеджерів ви можете не сумніватися в тому, що фахівці нашої фірми допоможуть вам зробити зважений і правильний вибір.
  3. Демократична цінова політика. Наші ціни відповідають середньоринковим, а співпраця з виробниками дозволяє пропонувати продукцію за прийнятною вартістю. Купувати у нас вигідно, це дозволяє розумно вкладати бюджет в матеріали. Ціни, представлені в нашому прайс-листі, вас приємно здивують.

Асортимент пропонованих нами товарів досить широкий. ТОВ «Максима Метал Сервіс» пропонує до реалізації: двутавр, труби, куточок, швелер, лист, тонкостінні труби, гарячекатані та холоднокатані листи і безліч інших товарів.

У ТОВ «Максима Метал Сервіс» в наявності 3 склади в Дніпропетровську, де розміщені не тільки металовироби, а й обладнання для порізки та комплектації товарів. Навантаження і доставка товару здійснюється як в Дніпропетровську, так і по всій Україні.

Пропонуючи металовироби як оптом, так і в роздріб ми зацікавлені у співпраці як з приватними покупцями, так і з дилерами. Для замовлення товарів залишайте заявку на сайті або зателефонуйте менеджеру по телефону.